بیمه ایران نمایندگی جوادی خوانسار و گلپایگان

بیمه ساختمان بر عهده ی مالک است یا مستاجر

تماس

@Insurance6951
🌸🌺بیمه ساختمان بر عهده مالک است یا مستاجر⁉️

🌸🌸فرقی نمی کند که شما مالک باشید یا مستاجر، در هر صورت بیمه آتش سوزی هنگام بروز حوادث به شما کمک می کند.

شما به عنوان مالک می توانید ساختمان خود را بیمه کنید تا در صورت بروز حادثه خیالتان از بابت خسارت‌های آن راحت باشد . گاهی حادثه ای در ملک اتفاق می افتد که ناشی از خسارت عمدی مستاجر به ملک نیست و ریشه حادثه در قبل از دوران اجاره مستاجر بر می گردد، در این خصوص بیمه ها می توانند به این اتفاق خسارت پرداخت کنند و اگر صاحب ملک از پوشش بیمه استفاده نکند می بایست خود این خسارت را بر عهده گیرد.
@Insurance6951
🌸🌸همچنین اگر مستأجر باشید و صاحبخانه تمایلی برای بیمه کردن خانه خود نداشته باشد، شما می‌توانید خودتان برای آن اقدام کنید. علاوه بر آن می‌توانید وسایل و اثاثیه با ارزش خود را بیمه کنید تادر صورت بروز حوادث، پرداخت خسارت های مالی آن به شرکت بیمه واگذار شود.
@Insurance6951
🌺🌺بیمه ساختمان بر عهده مالک است یا مستاجر؟ جبران خسارت آتش سوزی منزل بر عهده چه کسی است؟
@Insurance6951
در پاسخ به این سوال باید گفت مالک و مستاجر که شامل مستاجر ملک مسکونی یا تجاری است می توانند به صورت مجزا یا به صورت توافقی ملکی را بیمه کنند. تا در صورت بروز حادثه بیمه خسارات های وارد شده بر ساختمان، اثاثیه و یا اجناس را پرداخت نماید.
@Insurance6951
🌺در صورتی که مالک ساختمان را بیمه نکند، مستاجر می تواند پایین ترین سطح پوشش بیمه آتش سوزی را انتخاب نماید و تمرکز خود را بیشتر بر روی ارزش لوازم خانه نماید، تا در صورت بروز حادثه شرکت بیمه خسارات وارده بر لوازم را پرداخت نماید
🔹نقل از بیمه بازار

برای مشاوره با ما در خوانسار و گلپایگان تماس حاصل فرمایید۹۱۳۲۷۲۷۲۰۸
@Insurance6951